JK Deco

Home Interior design

Facebook YouTube kopia (2) pinterest Jana Kadlic LinkedIn kopia
Home
Profil
Pred-po
Vizualizácie
Interiéry
Exteriéry
Design
Dekor
Služby
Novinky
Napísali
Partneri
Kontakt

Vizualizácia ako pekný obrázok alebo základ realizovateľného interiéru

Je nutné pristaviť sa  pri  samotnom fenoméne vizualizácií. Je to nepochybne najlepší spôsob tlmočenia návrhu klientovi.  Čím vernejšie stvárnenie, tým efektívnejšia komunikácia medzi dizajnérom a investorom. Vizualizácia vo fotokvalite  v spojení s dobrým dizajnérom alebo zabehaným štúdiom je zodpovedným  a funkčne temer neprekonateľným nástrojom.

Súčasná dostupnosť programov na tvorbu vizualizácii  však umožňuje  “kresliť“ pekné obrázky prakticky každému, od grafika, stavbára, cez žienku domácu  až po novovzniknuté firmy, ktoré doteraz nemali  praktické skúsenosti s interiérmi.  A to je paradoxne najväčšou pascoou. Ak sa  dôveruje  peknému obrázku viac  ako skúsenému dizajnérovi.

5 Kuche Nacht kopia

Je to podobné ako s filmom:  Je tým kvalitnejší, čím reálnejšiu emóciu vyvoláva.,inými slovami čím vernejšie nás vie oklamať. Technicky kvalitná vizualizácia stačí sama o sebe predať predstavu.  Ani  najkrajšia vizualizácia  vo fotokvalite však neznamená automaticky  dobrý návrh   Skutočná kvalita  vizualizácie spočíva aj v  realizovateľnosti, nie v technických možnostiach stvárnenia, Množstvo realizácií zaostávajúcich  za fotovizualizáciami nenájdete na webe, iba sklamaní klienti si po čase dávajú prerobiť svoje interiéry a poučení už netrvajú na efekte fotokvality,, ale vkladajú  dôveru viac v dizajnéra samotného, jeho potenciálu a skúsenosti, nie  technických  pomôcok a zručností  Je preto na mieste nepreceňovať fotokvalitu a  overiť si pôsobnosť dizajnéra na trhu, a to nielen  v oblasti  návrhov ale aj  realizácií - iba tak klient nedostane do ruky vizualizáciu kvality vzdušného zámku. Bývať predsa budeme v reálnom priestore , nie vo vizualizácii.

Jana Kadlicová - JK Deco  © 2007 - 2019, Návrhy a dizajn interiérov, +421 903 030 494

Interiéry podľa služby

Realizácie

Vizualizácie

Interiérový dizajn

Návrhy interiérov

Návrhy exteriérov

Návrhy online

Redizajn

HomeStaging

Interiér ako darček

3D prehliadky

Poradenstvo

Dekorovanie

Design

Tipy

podľa priestoru

Domy

Byty

Lofty

Komerčné

Obývačky

Izby

Kúpelne

podľa štýlu

Moderné

Luxusné

Prírodné

Industriálne

Vidiecke

Škandinávske

Koloniálne

Bohémske

Glamour

Retro

Etno

podľa stavu

Vizualizácie

Realizácie

Pred Po

3D prehliadky

podľa farby

Neutrálne

Zelené

Tyrkysové

Modré

Teplé

galérie

Interiéry

Exteriéry

Vizualizácie

Dekorovanie

Design

Nábytok

DecoShop

Keramika

Obrazy

DIY

Google